Litomyšlské dvorky - radniční - knihovní dvorek :-)

Pátek, 6.9.2019 (Celý den)

Co nejsrdečněji Vás zveme v pátek 6. září na náš radniční - knihovní dvorek :-). Už od rána od devíti hodin je připravena výstava tvorby Ireny Švecové (básně, fotografie, ilustrace) a fotografií Jitky Havlové a Marka Srby, v tuto dobu si také můžete nakoupit vyřazené knihy (cena 5 – 10 korun J), či vybrat knihu zcela zdarma z projektu „Najdi, přečti, předej“. Od čtrnácti hodin to opravdu rozjedeme. Rozezpívá nás Ivo Zídek a Bobeš Skala, se svými dětmi si vyrobíte záložku do knížky, Irenka Švecová bude číst své básně a program završí úžasná kapela BACHADRING.

Těšíme se na Vás :-)

Další cykly akcí

Kromě jednorázových akcí uvedených výše pořádáme také různě zaměřené cykly akcí. Informace o jednotlivých setkáních najdete na stránkách cyklů.