SRDEČNĚ VAŠE BOŽENA NĚMCOVÁ - program v knihovně

Sobota, 1.2.2020 8:00 - Neděle, 21.6.2020 16:00

Interaktivní program pro školy

Barunka versus Sofie

Od února do června v knihovně

Jaký dětský svět je pro vás lákavější? Ten, ve kterém žila Barunka Panklová nebo ten dnešní, kde žije Sofie? Srovnání minulosti a současnosti – škola, volný čas, zvyky…

Rezervace na detske@knihovna.litomysl.cz

Program pro rodiny s dětmi a jednotlivce

Napříč časem s Barunkou

Od února do června v půjčovní době knihovny (kromě soboty)

Chcete se dozvědět, jaká tajemství se skrývají v knížkách Boženy Němcové a jaké měla Barunka dětství? Přijďte do knihovny. Čeká vás dobrodružné putování s pracovním listem :-)

Za splněné úkoly vás čeká razítko od paní knihovnice.

Program pro školy a veřejnost

Pohádkový den s Barunkou

3. června 2020 od 10:00 a od 13:30 Radniční dvorek

Přijďte na Radniční dvorek za knihovnou. Co vás tam čeká?

Divadelní představení na téma pohádek Boženy Němcové vám zahrají děti z dramatického oboru ZUŠ pod vedením Jany Paulové.

Další pohádku přečte “Magdalena Novotná vlastní babička Boženy Němcové“ :-)

Pro všechny zvídavé diváky a posluchače navíc hledačka a šifrovačka :-)

Po vyluštění si vyzvedněte razítko u paní knihovnice

Rezervace pro školy na detske@knihovna.litomysl.cz