Jak se stát naším čtenářem

Stát se čtenářem naší knihovny je jednoduché:

• Je-li vám více než 15 let, vyplňte „ přihlášku pro dospělé“, pokud vám je méně než 15 let „přihlášku pro děti“. (Přihlášky ke stažení najdete pod tímto textem).
  • Přijďte do knihovny s vyplněným papírovým formulářem (pokud je vám méně než 15 let, musí být podepsaný zákonným zástupcem).
  • Přineste si s sebou doklad totožnosti (např. občanský průkaz, průkaz studenta, pas). Případně přijďte se svým zákonným zástupcem a jeho dokladem totožnosti.
  • Vezměte si s sebou odpovídající částku na úhradu registračního poplatku (dospělí 200,- Kč, senioři a studenti 100,- Kč, děti 60,- Kč).
  • My přihlášku zkontrolujeme, a pokud je vše v pořádku, vystavíme čtenářský průkaz. Poté můžete využívat služeb naší knihovny.